Кошик
47 відгуків
ДАРИМ СКИДКУ - при оформлении заказа через сайт
ООО «СМАРТКОМПЛЕКТ»

Стельові вентилятори

 

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2

найпростіший спосіб охолодження кімнати — лопатевий вентилятор на стелі. Він кріпиться посередині кімнати, подібно до світильника або люстри. Такі вентилятори часто встановлюють в офісах, де немає можливості встановити кондиціонер.

 

Особливості лопатевих стельових вентиляторів

 

Лопатеві стельові вентилятори відрізняються конструкцією, функцій і способу монтажу. При виборі такого обладнання варто звернути увагу на кілька аспектів:

  • будущее местоположение и количество вентиляторов. В большом помещении рекомендуется устанавливать от 2 более устройств;

  • размеры потолочных вентиляторов зависят от габаритов помещения, где они будут установлены;

  • высота потолка — вентилятор должен равномерно распределять воздух, не создавая при этом опасности для человека;

  • мощность мотора влияет на скорость вентиляции;

  • навантаження електричної мережі — цей факт особливо важливий для вентиляторів з вбудованим світильником.

Лопатеві стельові вентилятори можуть бути оснащені рядом додаткових функцій. Моделі з вбудованими світильниками називають люстрою. Вони забезпечують прохолоду і якісне освітлення в кімнаті.

 

Де знайти лопатеві стельові вентилятори

 

Широкий асортимент лопатевих стельових вентиляторів з різними характеристиками і додатковими функціями представлені в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо професійний підхід до консультації, проектування та монтажу системи вентиляції, опалення будь-якого рівня складності. Забезпечуємо сервіс міжнародного рівня. Поставляємо лопатеві стельові вентилятори нестандартної модифікації з урахуванням особливостей приміщення. Весь товар сертифікований і має гарантію виробника. Більше 10 років працюємо з офіційними дистриб'юторами виробників всілякого обладнання та комплектуючих Європи і країн СНД.