Продавець ТОВ "СМАРТКОМПЛЕКТ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
68 відгуків
МИ ВІДНОВИЛИ РОБОТУ!
ТОВ "Смарткомплект"

Теплові насоси

Опалення житлових приміщень за допомогою альтернативних джерел енергії набирає популярності день від дня. Повітряні теплові насоси для опалення будинку відмінно справляються зі своїм завданням і нагрівають приміщення за принципом, протилежного холодильної установки.

 

Особливості повітряних теплових насосів

 

Теплові насоси повітряні опалення для будинку працюють шляхом зняття тепла з навколишнього повітря і передача цього тепла холодоагенту. Теплі повітряні маси зовні нагрівають холодоагент, який знаходиться в закритому контурі. Далі тепло передається повітрю в приміщенні через блоки, облаштовані на стінах або на підлозі.

Теплові повітряні насоси застосовують для облаштування опалення будинків, дач, виробничих установ та інших.

Особливості теплових насосів повітряного типу:

  • оперативно нагрівають приміщення;

  • доступна ціна на обладнання і установку;

  • не вимагають проведення додаткових робіт з буріння ґрунту або пошуку джерела води;

  • установка швидко окупається;

  • влітку теплові насоси виконують функцію кондиціонера.

 

Де знайти теплові насоси для опалення будинку

 

При виборі способу опалення необхідно враховувати оригінальність і якість товару. При спробі заощадити можна наткнутися на підробку і витратити більшу суму, ніж вартість оригінальної продукції. Теплові повітряні насоси для опалення будинку можна вибрати і замовити в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо широкий асортимент, професійну консультацію та монтаж. При необхідності проектуємо системи вентилювання, кондиціювання та опалення. Виробляємо насоси для опалення будинку нестандартної модифікації. Теплові насоси сертифіковані. Працюємо тільки з офіційними представниками і дистриб'юторами виробників Європи та країн СНД.

Що таке тепловий насос?

   Другий початок термодинаміки говорить: «Теплота мимовільно переходить від більш нагрітих тіл до тіл
менш нагрітим». А чи можна змусити тепло рухатися в зворотному напрямку? Так, але в цьому випадку будуть потрібні додаткові витрати енергії (робота). Системи, які переносять тепло в зворотному напрямку, часто називають тепловими насосами. Тепловий насос може бути парокомпрессионную холодильну установку, яка складається з наступних основних компонентів: компресор, конденсатор, розширювальний вентиль і випарник. Газоподібний холодоагент надходить на вхід компресора. Компресор стискає газ, при цьому його тиск і температура збільшуються (універсальний газовий закон Менделєєва—Клапейрона). Гарячий газ подається в теплообмінник,  званий конденсатором, в якому він охолоджується, передаючи своє тепло повітрю або воді і конденсується — переходить у рідкий стан. Далі на шляху рідини високого тиску встановлений розширювальний вентиль, знижує тиск холодоагенту. Компресор і розширювальний вентиль
ділять замкнутий гідравлічний контур на дві частини: бік високого тиску і сторону низького тиску. Проходячи через розширювальний вентиль, частина рідини випаровується, і температура потоку знижується.
   Далі цей потік надходить у теплообмінник (випарник), пов'язаний з навколишнім середовищем (наприклад, повітряний теплообмінник на вулиці). При низькому тиску рідина випаровується (перетворюється в газ) при температурі нижче, ніж температура зовнішнього повітря або грунту. В результаті частина тепла  зовнішнього повітря або ґрунту переходить у внутрішню енергію хладагента. Газоподібний холодоагент знову надходить у компресор — контур замкнулося.
    Можна сказати, що робота компресора йде не стільки на «виробництво» теплоти, скільки на її переміщення. Тому, витрачаючи всього 1 кВт електричної потужності на привід компресора, можна
отримати теплопродуктивність конденсатора близько 5 кВт.
    Тепловий насос нескладно змусити працювати у зворотному напрямку, тобто використовувати його для охолодження повітря в приміщенні влітку.

 

ПОРІВНЯННЯ ТЕПЛОВОГО НАСОСА І БОЙЛЕРА

Система на основі бойлера

Система на основі теплового насоса

   Принцип отримання тепла з допомогою теплового насоса відрізняється від традиційних систем нагріву, заснованих на спалюванні газу або рідкого палива, а також прямого перетворення електричної енергії в
теплову. У таких системах одиниця енергії енергоносія перетворюється в неповну одиницю теплової енергії. У той час як тепловий насос, витрачаючи на одиницю електричної енергії, «перекачує» у приміщення від 2 до 6 одиниць теплової енергії, забираючи її з зовнішнього повітря. Тому висока ефективність повітряного теплового насоса робить природним вибір на користь таких систем для опалення приміщень та нагрівання води на об'єктах, які мають обмежені енергоресурси.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner