Теплові насоси
Опалення житлових приміщень за допомогою альтернативних джерел енергії набирає популярності день від дня. Повітряні теплові насоси для опалення будинку відмінно справляються зі своїм завданням і нагрівають приміщення за принципом, протилежного холодильної установки.
Особливості повітряних теплових насосів
Теплові насоси повітряні опалення для будинку працюють шляхом зняття тепла з навколишнього повітря і передача цього тепла холодоагенту. Теплі повітряні маси зовні нагрівають холодоагент, який знаходиться в закритому контурі. Далі тепло передається повітрю в приміщенні через блоки, облаштовані на стінах або на підлозі.
Теплові повітряні насоси застосовують для облаштування опалення будинків, дач, виробничих установ та інших.
Особливості теплових насосів повітряного типу:
-
оперативно нагрівають приміщення;
-
доступна ціна на обладнання і установку;
-
не вимагають проведення додаткових робіт з буріння ґрунту або пошуку джерела води;
-
установка швидко окупається;
-
влітку теплові насоси виконують функцію кондиціонера.
Де знайти теплові насоси для опалення будинку
При виборі способу опалення необхідно враховувати оригінальність і якість товару. При спробі заощадити можна наткнутися на підробку і витратити більшу суму, ніж вартість оригінальної продукції. Теплові повітряні насоси для опалення будинку можна вибрати і замовити в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо широкий асортимент, професійну консультацію та монтаж. При необхідності проектуємо системи вентилювання, кондиціювання та опалення. Виробляємо насоси для опалення будинку нестандартної модифікації. Теплові насоси сертифіковані. Працюємо тільки з офіційними представниками і дистриб'юторами виробників Європи та країн СНД.
Що таке тепловий насос?
Другий початок термодинаміки говорить: «Теплота мимовільно переходить від більш нагрітих тіл до тіл
менш нагрітим». А чи можна змусити тепло рухатися в зворотному напрямку? Так, але в цьому випадку будуть потрібні додаткові витрати енергії (робота). Системи, які переносять тепло в зворотному напрямку, часто називають тепловими насосами. Тепловий насос може бути парокомпрессионную холодильну установку, яка складається з наступних основних компонентів: компресор, конденсатор, розширювальний вентиль і випарник. Газоподібний холодоагент надходить на вхід компресора. Компресор стискає газ, при цьому його тиск і температура збільшуються (універсальний газовий закон Менделєєва—Клапейрона). Гарячий газ подається в теплообмінник, званий конденсатором, в якому він охолоджується, передаючи своє тепло повітрю або воді і конденсується — переходить у рідкий стан. Далі на шляху рідини високого тиску встановлений розширювальний вентиль, знижує тиск холодоагенту. Компресор і розширювальний вентиль
ділять замкнутий гідравлічний контур на дві частини: бік високого тиску і сторону низького тиску. Проходячи через розширювальний вентиль, частина рідини випаровується, і температура потоку знижується.
Далі цей потік надходить у теплообмінник (випарник), пов'язаний з навколишнім середовищем (наприклад, повітряний теплообмінник на вулиці). При низькому тиску рідина випаровується (перетворюється в газ) при температурі нижче, ніж температура зовнішнього повітря або грунту. В результаті частина тепла зовнішнього повітря або ґрунту переходить у внутрішню енергію хладагента. Газоподібний холодоагент знову надходить у компресор — контур замкнулося.
Можна сказати, що робота компресора йде не стільки на «виробництво» теплоти, скільки на її переміщення. Тому, витрачаючи всього 1 кВт електричної потужності на привід компресора, можна
отримати теплопродуктивність конденсатора близько 5 кВт.
Тепловий насос нескладно змусити працювати у зворотному напрямку, тобто використовувати його для охолодження повітря в приміщенні влітку.
ПОРІВНЯННЯ ТЕПЛОВОГО НАСОСА І БОЙЛЕРА
Система на основі бойлера
Система на основі теплового насоса
Принцип отримання тепла з допомогою теплового насоса відрізняється від традиційних систем нагріву, заснованих на спалюванні газу або рідкого палива, а також прямого перетворення електричної енергії в
теплову. У таких системах одиниця енергії енергоносія перетворюється в неповну одиницю теплової енергії. У той час як тепловий насос, витрачаючи на одиницю електричної енергії, «перекачує» у приміщення від 2 до 6 одиниць теплової енергії, забираючи її з зовнішнього повітря. Тому висока ефективність повітряного теплового насоса робить природним вибір на користь таких систем для опалення приміщень та нагрівання води на об'єктах, які мають обмежені енергоресурси.