Кошик
53 відгуків
ООО «СМАРТКОМПЛЕКТ»

Кондиціонери OSAKA

у вигляді галереїу вигляді списку

Техніка японського виробництва традиційно вважається якісним і довговічним продуктом. Не є винятком побутові та напівпромислові спліт-системи та кондиціонери Osaka. Дана компанія є однією з небагатьох в Японії, чиї виробничі потужності знаходяться саме на території цієї країни. Завдяки цьому забезпечується значна ступінь контролю якості продукції, а також знижується її собівартість.

Отличительной особенностью представленных кондиционеров Osaka является высокий уровень безопасности потребителя. Вся имеющаяся продукция компании проходит более чем 30-ступенчатую проверку перед отправкой на продажу и поступлением к тому, кто будет непосредственно ее использовать.

Приобрести современные бытовые и полупромышленные сплит-системы, кондиционеры Osaka настенного, кассетного, канального и напольно-потолочного типов по выгодным ценам возможно при помощи нашего интернет-магазина.

 

Технічні характеристики кондиціонерів і спліт-систем Osaka

 

Представлені в асортименті компанії «СМАРТКОМПЛЕКТ» напівпромислові і інші різновиди спліт-систем, кондиціонерів Osaka мають відмінні показники функціональності і технічних характеристик.

Так, наприклад, серія побутових настінних моделей ПН використовується для обігріву (потужність становить від 2,2 до 10,85 кВт) і охолодження (від 2,1 до 10,1 кВт) приміщень площею від 20 до 100 кв. м. При цьому споживання електроенергії обладнанням — від 0,77 до 3,75 кВт.

 

Переваги промислових і побутових кондиціонерів Osaka

 

Представлені в даному розділі побутові та напівпромислові спліт-системи та кондиціонери Osaka відрізняються рядом суттєвих переваг:

  • однаково високою ефективністю при роботі на охолодження та обігрів;
  • використанням екологічно чистих інноваційних технологій виробництва — зокрема, бессвинцового припою;
  • застосуванням комплектуючих від світових брендів — Toshiba, Hitachi, Emerson і Mitsubishi.

Все предлагаемые нашим каталогом промышленные и бытовые кондиционеры Osaka сертифицированы согласно требованиям государственных и международных стандартов качества, они находятся на официальной гарантии от производителя. Для совершения приобретения нужной техники необходимо позвонить в наш отдел продаж по контактному номеру телефона либо связаться с нами через специальную форму на сайте.