Канальні середнього тиску СЕРІЯ MTI



• Канальний кондиціонер з пор. напором 25-150 Па
• Можливість організації підмішування свіжого повітря
• ІК-пульт в комплекті, дротовий пульт KJR-90 - опція
• Низькопрофільний корпус внутрішнього блоку
• 2 варіанти для повітрозабору
• Дренажний насос (опція)
• Легкий доступ до мотору і крильчатка для обслуговування
Канальні блоки на шасі A6 - низькопрофільні, з висотою 235 мм Конструкція блоків забезпечує полегшений доступ до всіх компонентів через розширену бічну панель або з нижнього люка. Мотори і крильчатки вентиляторів забезпечують потужний возушный потік, не випромінюючи при цьому надмірний шум.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 6000 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R-410A |
| Мінімальна температура | -7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



