Касетні спліт-системи Серію MCD


• Круговий (360°) сектор подавання повітряного потоку, ідеальне рішення для середніх і великих залів, громадських і офісних приміщень
• Вбудований дренажний насос із висотою підіймання до 750 мм
• Можливість виведення сигналу аварії (сухий контакт)
• Цифровий 2-розрядний LEDіндикатор
• Потужний вентилятор — висота монтажу блока від 4.5 м дає змогу досягти повітряного потоку рівня підлоги
• Вентилятор зі структурою «3- мірний гвинт»
• Можливість під'єднання повітроводу до бічної панелі корпусу для подавання частини повітря в змінне
приміщення
• Можливість подавання в корпус повітроводу від за точної вентиляції діаметр 80 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 110 кв.м |
| Потужність обігріву | 12000 Вт |
| Потужність охолодження | 10500 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R-410A |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



