Касетні спліт-системи СЕРІЯ MCA3 компакт 580х580мм

• Круговий сектор повітряного потоку, ідеальне рішення для офісних приміщень
• Вбудований дренажний насос з висотою підйому до 500 мм
• Малошумний вентилятор
• Проводового пульта KJR-90A опція
• У серії MCA3 на декоративної панелі організовані кутові вставки для «всеохоплюючого» потоку повітря (на 360о)
• Передбачена можливість для підключення воздуховода подачі припливного повітря (на куті корпуса) від зовнішньої вент.системи
• Панель T-MBQ -03B1 входить в комплект
• Плата управління захищена «вогнетривким» корпусом, встановлений вдосконалений вентилятор


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 4000 Вт |
| Потужність охолодження | 3200 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R-410A |
| Мінімальна температура | -7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



