Зовнішні блоки мультисистем DC-Inverter R-410аМ2, M3, M4, M5

Зовнішні блоки мульти-спліт систем DC-Inverter дозволяють створити оптимальний комплект для кожного конкретного об'єкта: набір – як «конструктор» з зовнішнього на 2-5 портів (потужністю 4-12кВт), спільно з різними типами і моделями внутрішніх блоків (потужністю 2-5 кВт). Мультисистемы DC-Inverter отличаются высокой эффективностью, соответствуют классу A++ энергоэффективности, им присущи: точная регулировка температуры, экономичность при частичной нагрузке – хладагент от одного инверторного компрессора коммутируется на внутренние блоки системы с помощью электронных клапанов наружного блока, под управлением каждого внутреннего. Длина магистрали от наружного блока до одного из внутренних может составлять параметр «L1 max» (см. таблицу) , но суммарная длина всех магистралей в мульти-системе не должна превышать величину «L sub», также указанную в таблице. Мульти-спліт системи можуть використовуватися у квартирах, котеджах, офісах, магазинах, готелях і будь-яких об'єктах, де висунуто обмеження по кількості зовнішніх блоків на фасаді, покрівлі, балконі і т. п. В 2018 будуть поставлятися зовнішні блоки з корпусом «Diamond Edge Сabinet»

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 8800 Вт |
| Потужність охолодження | 7400 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 75 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R-410A |
| Мінімальна температура | -15 |
- Ціна: Ціну уточнюйте




