Вентилятори для прямокутних і квадратних повітроводів
Корпус
Корпус виготовлений з поцинкованої листової сталі. Двигун і робоче колесо встановлені на кришці корпусу для полегшення процедури очищення й техобслуговування.
Двигун
Двигун із зовнішнім ротором і функцією регулювання сигналом напруги.
Геометрія робочого колеса
Робоче колесо радіального типу з загнутими вперед лопатками.
Регулювання продуктивності
Регулювання швидкості за сигналом напруги від трансформатора або регулювання перетворювачем частоти завдяки синусному фільтра на всіх полюсах.
Захист електродвигуна
Вбудовані термоконтакти з кабелями для під'єднання до пристрою захисту двигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Systemair |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 65.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 2.799 кВт |
| Продуктивність | 7783 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип каналу | Прямокутний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 59.4 дБ |
| Частота обертання | 828 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1090 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга мережі | 380 |
| Розмір каналу | 800х500 |
| Тип вентилятора | Канальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 474 ₴


Відправка з 25 квітня 2026
