Корзина
33 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
СДЕЛАЕМ СКИДКУ от 3% - при оформлении заказа через сайт!
ООО «СМАРТКОМПЛЕКТ»
Тепловой насос Toshiba HWS-1604H8(R)-E / HWS-1404XWHT9-E

Тепловой насос Toshiba HWS-1604H8(R)-E / HWS-1404XWHT9-E

Цену уточняйте

  • В наличии
Тепловой насос Toshiba HWS-1604H8(R)-E / HWS-1404XWHT9-E
Тепловой насос Toshiba HWS-1604H8(R)-E / HWS-1404XWHT9-E
В наличии
Цену уточняйте
+380687671368
Viber / WhatsApp / Telegram
  • +380577559591
  • +380577281865
+380687671368
Viber / WhatsApp / Telegram
  • +380577559591
  • +380577281865
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Скачать полное техническое описание

 

Теплові насоси TOSHIBA ESTIA 

"ПОВІТРЯ-ВОДА" 4 СЕРІЇ

Тепловий насос Estia обігріває приміщення, постачає гарячу воду для побутових потреб, а також зволожує повітря в жарку пору року. Estia має найвищу енергоефективність у своєму класі.

НОВІТНІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ


Теплові насоси «повітря - вода» – спосіб забезпечити комфорт у будинку й одночасно знизити забруднення навколишнього середовища.

Теплові насоси «повітря - вода» використовують поновлювану енергію, на відміну від систем газового опалення та твердопаливного, а також низькоефективних електрообігрівачів. У ХХІ столітті вони розглядаються як ідеальний спосіб опалення та гарячого водопостачання житлових приміщень. Опалення з використанням газу, нафти та електроенергії збільшує викид вуглекислого газу в атмосферу. Крім того, ці  радиційні способи обігріву менш ефективні, ніж тепловий насос, а їхні експлуатаційні витрати вищі.
Теплові насоси «повітря - вода» – спосіб забезпечити комфорт у будинку й одночасно знизити забруднення навколишнього середовища.


ПЕРЕВАГИ ESTIA 4 СІЕРІЇ
• Теплові насоси Toshiba Estia 4 серії економічні, мають найвищий в галузі коефіцієнт ефективності, котрий досягає СОР = 4,88 (ефективність попередньої серії COP=4,77).
• Система оснащена насосом вищого класу енергоефективності А.
• Єдина система обігріває приміщення до потрібної температури, постачає гарячу воду для побутових потреб і навіть кондиціонує повітря в жарку пору року. Мінімальна температура води в режимі охолодження тепер +7°C (було +10), що дає можливість швидше охолоджувати приміщення влітку.

З ЯКИХ КОМПАНЕНТІВ СКЛАДАЄТЬСЯ TOSHIBA ESTIA?
1. Зовнішній блок
2. Гідромодуль
3. Бойлер
4. Буферна ємність*
5. Змішувальний вентиль*
6. Датчик температури
7. Подавання гарячої води
8. Пульт ДУ з тижневим таймером
9. Тепла підлога*
10. Низькотемпературний радіатор*
11. Фанкойл*

*не входить в комплект постачання

Показова енергоефективність: 4.88 кВт тепла на кожен кВт витраченої енергії. Встановивши Estia, ви не тільки зменшите свої витрати на опалення, але й подбаєте про довкілля зниженням викиду CO2.

Одна система – кілька способів застосування! Тепловий насос Estia можна використовувати як із низькотемпературними радіаторами опалення, так і з системою «тепла підлога» та фанкойлами.

Estia неважко встановити – не потрібен ні димохід, ні підземні комунікації. Гідромодуль розміщується в будь-якому зручному місці Вашого будинку. Завдяки збільшеній довжині траси компактний зовнішній блок можна встановити біля будинку чи на балконі.

Тепловий насос одночасно подає в різні пристрої воду, нагріту до різних температур. Estia ефективно працює при температурі від -20°C до +43°C. Тепловий насос Toshiba оснащений унікальним вмонтованим захистом від замерзання.

ОДНА СИСТЕМА, БЕЗЛІЧ ВАРІАНТІВ ЗАСТОСУВАННЯ

TOSHIBA ESTIA МОЖЕ БУТИ ОБ'ЄДНАНИЙ З ІСНУЮЧОЮ СИСТЕМОЮ ОПАЛЕННЯ

Якщо будинок вже обладнаний звичайним бойлером на газовому чи твердому паливі, то тепловий насос із
передаванням тепла від повітря до води Toshiba Estia може бути об’єднаний із існуючою системою опалення в результаті Ви цілорічно забезпечені оптимальним нагрівом води. Бойлер буде використовуватися тільки як резервне джерело нагріву в особливо холодні зимові дні. Інтелектуальна система керування Toshiba використовує обігрівальні пристрої збалансовано та найефективніше. Установник може вибрати кілька постійних значень температури гарячої води або автоматичне регулювання. Восени, коли на вулиці ще досить тепло, Estia неефективно було б нагрівати воду до максимально можливої температури. Автоматичне регулювання температури дозволяє оптимізувати споживання енергії, плавно змінюючи температуру гарячої води в залежності від зовнішніх умов.
 

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ TOSHIBA ESTIA: ДВОРОТОРНИЙ КОМПРЕСОР І ВЕКТОРНЕ КЕРУВАННЯ

Векторне інверторне керування роботою зовнішнього блоку Toshiba дозволило досягти показової енергоефективності теплового насоса Estia. Інвертор Toshiba використовує векторну обробку форми вихідної напруги і привід з інтелектуальним керуванням живлення (IPDU), що допускає широкий діапазон частот і напруги. Двороторний компресор постійного струму Toshiba здатний працювати як на надто високій, так і на мінімальній потужності. Ефективна система обмеження потужності дозволяє знизити споживання енергії.


ЗОВНІШНІЙ БЛОК

Toshiba має багаторічний досвід проектування й виробництва повітряних теплових насосів. Та ж ефективна і практична технологія лежить в основі теплового насоса Estia «повітря - вода». Передусім передове інверторне керування та двороторний компресор постійного струму Estia працює на ефективному й безпечному холодоагенті R-410A, який не руйнує озон.
 

ГІДРОМОДУЛЬ

У платівчастий теплообмінник подається оптимальна кількість холодоагенту, що дозволяє нагріти воду до невисокої або помірної температури (20-55 °C) чи охолодити воду (7-20 °C). Резервний нагрівач (3, 6 або 9 кВт) дозволяє системі працювати навіть в екстремальних умовах. Гідромодуль точно контролює температуру води й дозволяє оптимально розподілити воду між споживачами та домашнім бойлером.
 

БОЙЛЕР

Бойлер Estia - це компактний бак із нержавіючої сталі, що виробляє гарячу воду для санітарно-побутових потреб. Продуктивність системи підвищена завдяки вбудованому коаксіальному теплообміннику. Температура води в системі гарячого водопостачання може становити від +40°C до +75°C. Відповідно до оптимального алгоритму керування, при появі необхідності в гарячій воді вмикається вбудований електронагрівач. Таке рішення знижує експлуатаційні витрати та гарантує постійну температуру гарячої води. Пропонуються три типорозміри бойлерів (150, 210 і 300 літрів).

 

ЗРУЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ   TOSHIBA ESTIA КРІПИТЬСЯ ДО ГІДРОМОДУЛЯ
Керує розподілом гарячої води між 1 або 2 зонами й домашнім бойлером. Для зручності використання панель
керування прикріплюється до гідромодуля. Панель керування дозволяє налаштувати всі параметри і тижневий таймер. Панель керування проста, інтуїтивно зрозуміла та зручна у використанні. Параметри двох зон можна переглядати і змінювати одночасно на великому зручному екрані. Окрема ділянка екрана дозволяє керувати температурою гарячої води для побутових потреб (душу, кухні тощо). На дисплеї з’являються як значки, так і цифрові дані, що дозволяє наочно уявити режим роботи теплового насоса.

1. ТАЙМЕР
Програмована робота теплового насоса, денні та нічні параметри для кожного дня тижня (до 10 уставок на день).

2. КЕРУВАННЯ ОПАЛЕННЯМ ПРИМІЩЕННЯ
Встановлення режиму роботи для кожної з двох зон, у тому числі вибір автоматичного регулювання температури або постійної температури води.
Три найважливіші функції:
• Нічний режим: протягом ночі температура регулюється автоматично.
• Захист від замерзання: забезпечує безперебійну роботу системи при надто низьких температурах на вулиці.
• Безшумний режим: знижує рівень шуму зовнішнього блоку на 6-7 дБ(A)*, що особливо цінується в густонаселених районах.

3. КЕРУВАННЯ ПОДАВАННЯМ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ:
Містить функцію подавання гарячої води для кухні, ванни, душу. Дві додаткові кнопки дозволяють моментально ввімкнути такі корисні функції:
• Підвищити температуру води: швидко робить гарячу воду для побутових потреб ще гарячішою.
• Антибактеріальний захист: регулярно, через запрограмовані інтервали часу, вода в баку нагрівається до високої температури, щоб знищити всі бактерії


 


 

Характеристики
Основные
Производитель  Toshiba
Тип теплового насосаВода - воздух
Тепловая мощность16.0 (кВт)
Мощность охлаждения  4.8 (кВт)
Электрическая мощность3.72 (кВт)
Используемый хладагентR410a
Режим работыНагрев/охлаждение
Максимальная температура подачи теплоносителя55.0 (°С)
Минимальная температура окружающей среды-20.0 (град.)
Максимальная температура окружающей среды43.0 (град.)
Уровень шума52.0 (дБ)
Максимальная температура нагрева55.0 (°С)
Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте