СЕРIЯ
J2KVRG
Новинка 2019 року - настінний кондиціонер Toshiba J2KVRG (серія Shorai Premium) з інверторним керуванням на холодоагенті R32, ефективному і безпечному. Shorai Premium народився від зобов’язання інженерів Toshiba запропонувати ідеальний і індивідуальний комфорт з особливою увагою до якості повітря.
Асортимент складається з 6 розмірів, від 2,5 кВт до 7,0 кВт, і має робочий діапазон від -15 ° C при нагріванні до + 46 ° C при охолодженні, що робить його ідеальним компаньйоном для будь-якого періоду в році.

Shorai Premium оснащений генератором озону. Молекули озону здатні видаляти частинки диму, пилу і запахів, які залишаються в повітрі. У поєднанні з функцією самоочищення та спеціальним покриттям випарника Magic Coil, цей пристрій гарантує здорову циркуляцію повітря, а також найвищу продуктивність без потреби постійного очищення.
ТЕПЛООБМІННИК ЗАВЖДИ ЧИСТИЙ
Унікальне покриття теплообмінника запобігає скупченню пилу і бруду на поверхні. Всі забруднення легко змиваються конденсованої водою.
1. Постійно чистий теплообмінник гарантує високу ефективність охолодження і обігріву. Кондиціонер завжди як новий!
2. Кондиціонер подає тільки чисте і свіже повітря. Ніяких неприємних запахів і цвілі всередині!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Страна производитель | Таиланд |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность обогрева | 2500 Вт |
| Мощность охлаждения | 2000 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 46 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Максимальная длина коммуникаций | 10 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1520 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: Цену уточняйте



